top of page
Signing Contract
KONTRAKTACJA

Wieloletnia współpraca i stała gwarantowana cena przed zasiewem

Współpraca z Państwem nie ogranicza się jedynie do skupu z rynku - oferujemy wieloletnią współpracę oraz kontrakty o stabilnej, gwarantowanej cenie najkorzystniejszej dla rolnika.

Prowadzimy usługi doradcze w zakresie stosowania naszych preparatów, doboru roślin do Państwa możliwości gospodarstwa, lokalizacji; kompleksowo obejmujemy proces od nasienia po odbiór gotowego, świeżego lub suchego surowca.

Posiadamy wysoce zautomatyzowane techniki produkcyjne oraz przerobowe, umożliwiając odciążenie Państwa z części najbardziej kosztownych i pracochłonnych zadań:

- suszenie surowca, w komorach taśmowych (surowiec cały lub rozdrobiony)

- oczyszczanie suchego/świeżego surowca (mechaniczne, manualne, wodne)

- separacja (pneumatyczna, mechaniczna)

- cięcie (zgodnie ze standardem Winicker-Lieber)

- pudrowanie (młyn)

​Kontraktujemy surowiec przez cały rok, w zależności od potrzeb Państwa i naszej produkcji.

Zapewniamy wyselekcjonowany materiał nasienny, pochodzący z naszego działu nasiennego. Współpracujemy z najlepszymi na rynku światowym, w celu stałej aktualizacji bazy.

Oferujemy indywidualne szkolenie oraz wspieramy swobodny przepływ informacji, również za pomocą naszego forum.

Zależy nam na zachowaniu najwyższych standardów jakości produkowanych surowców. Wykonujemy analizy jakościowe oraz ilościowe - również na Państwa indywidualne potrzeby i zlecenie

W celu weryfikacji i bezpieczeństwa całego łancucha dostaw wszystkich produktów oferowanych przez grupę Natura Expert, wykonujemy kompletny panel analityczny.

bottom of page